Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 3
Sht., 22. Sht. 2018 16:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
-:- DINAMO
DINAMO

E FUNDIT
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 2
Die., 16. Sht. 2018 16:00
BURRELI
BURRELI
0:2 VLLAZNIA
VLLAZNIA

Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 2 6
2 DI 2 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot907
mod_vvisit_counterDje10793
mod_vvisit_counterKete jave36450
mod_vvisit_counterTe gjitha8376710

Kemi 147 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Trajneri Lika: Duhet ta nisim kampionatin me fitore ndaj Korabit

Shtyp pdf

Optimizëm tek Vllaznia në pragndeshjen me Korabin. Trajneri Hasan lika në daljen e tij para gazetarëve një ditë para kësaj sfide, ka shprehur besimin e plotë se nisja e kampionatit do të jetë e mbarë për skuadrën e tij. Ai ka folur edhe për merkaton e zhvilluar por edhe për mbështetjen që pret nga tifozët. “Jemi gati për nisjen e kampionatit, pavarësisht se jemi të gjithë të ndërgjegjshëm se ka pasur probleme.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Firmosin të tjerë titullarë, Vllaznia tashmë gati për kampionat

Shtyp pdf

Gjatë ditës së sotme ka vijuar procesi i firmosjes së kontratave të reja apo dhe rinovimit të kontratave me futbollistët aktualë të Vllaznisë. Kështu, paradreke në zyrat e klubit kanë hedhur firmë njëri pas tjetrit portieri Alen Sherri dhe mesfushorët Ardit Krymi e Alsid Tafili.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia-Korabi të shtunën në ora 16.00 në "Loro Boriçi"

Shtyp pdf

Ndeshja Vllaznia- Korabi e vlefshme për javën e parë të kampionatit të kategorisë së parë, do të luhet të shtunën në orën 16.00 në stadiumin "Loro Boriçi". Klubi Vllaznia ka marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e kësaj ndeshje. Kjo do të jetë ndeshja e parë për kuqeblutë dhe deshira, njekohesisht edhe objektivi, eshte per ta nisur me fitore.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia, firmosin edhe tre futbollistë të tjerë

Shtyp pdf

Gjatë ditës së sotme ka vijuar procesi i firmosjes së kontratave të reja me futbollistët aktualë të ekipit të parë të Vllaznisë. Konkretisht është rënë dakord dhe kanë firmosur kontratat e reja mbrojtësit Olsi Gocaj e Antonio Marku si dhe mesfushori Florind Bardulla.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al