Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 3 7
2 KU 3 7
3 FL 3 6
4 TE 3 6
5 VL 3 4
6 LU 3 4
7 LA 3 3
8 KA 3 2
9 LU 3 1
10 PA 3 1

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot1791
mod_vvisit_counterDje4676
mod_vvisit_counterKete jave11621
mod_vvisit_counterTe gjitha5610755

NA KONTAKTONI

Shtyp pdf

Klubi i futbollit "Vllaznia" sh.a ve ne dispozicion te te gjithe te interesuarve adresen e e-mailit marketing@vllaznia.al per te kontaktuar per çdo gje qe ka te beje me marketingun. Klubi eshte i interesuar te bashkepunoje me persona te ndryshem, fizike dhe juridike prandaj dhe ata jane te lutur te na shkruajne per nje bashkepunim te metejshem ne te mire te te dy paleve. Klubi i futbollit "Vllaznia" sh.a ve ne dispozicion ambjentet e stadiumit "Loro Boriçi", te fushes sportive "Reshit Rusi" por edhe mund te diskutohet per sponsor gjeneral.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al