Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot4613
mod_vvisit_counterDje9504
mod_vvisit_counterKete jave24616
mod_vvisit_counterTe gjitha7980719

Vllaznia e nis keq, humbet 1-3 ndaj Kukësit

Shtyp pdf

Vllaznia nuk e ka nisur siç duhet vitin 2018 duke u ndalur në fushën e saj që në ndeshjen e parë. Në sfidën e parë, atë ndaj Kukësit, skuadra shkodrane është mundur me rezultatin 1-3. Të katër golat e kësaj ndeshje janë shënuar në pjesën e dytë. Fillimisht ka qenë shkodrani Guri që ka kaluar në avantazh kukësianët në minutën e 50-të ndërkohë që Kalaja do të barazonte shifrat në minutën e 70-të por ky gol nuk do të mjaftonte.Kukësi do të shënonte edhe dy gola të tjerë me anë të Zderiç dhe Bakajt duke marrë një trepikësh me shumë vlerë ndërkohë që shkodranët largohen sërish të mërzitur nga stadiumi.

© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al