Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 2 6
2 DI 2 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot1278
mod_vvisit_counterDje10793
mod_vvisit_counterKete jave36821
mod_vvisit_counterTe gjitha8377081

Vllaznia humbet 0-1 në Kamëz. Vendos një episod në fund

Shtyp pdf

Java e gjashtë e kampionatit nuk ka dhuruar një rezultat pozitiv për Vllazninë. Ajo është mundur nga Kamza me rezultatin 0-1. Goli i Imerit, në 87-të ka vendosur fatin e këtij takimi. Ndonëse në pjesën e parë kuqeblutë luajtën disi më mirë dhe madje goditën edhe traversën me anë të Bardullës. Po ashtu Kalaja në dy momente kishte mundësinë të dërgonte dy herë topin në rrjetë, në të dytën loja ka rënë dhe për rrjedhojë është pësuar edhe goli që çoi tek humbja. Gjuajtja e Imerit është devijuar nga mbrojtësi Pjeshka dhe ka përfunduar në rrjetë. Përfundimisht 1-0 për Kamzën ndërkohë që Vllaznia mbetet sërish në kuotën e 5 pikëve në renditje.
© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al